Akce Novinka Doporučujeme
 • 1 z 11
 

Saramonic Blink 500 B2 Duální bezdrátový klopový mikrofon pro 3,5mm jack

 

Saramonic Blink 500 B2 (TX+TX+RX) je malý bezdrátový duální mikrofonní systém s jedním přijímačem (konektor 3.5mm) a dvěma vysílači, které jsou sámi o sobě mikrofony, ale v ceně najdete také dva klopové mikrofon.

 

Dostupnost Na cestě 2 ks - pro rezervaci objednejte
Běžná cena 7 190 Kč
Ušetříte 2 300 Kč (–32 %)
4 890 Kč
4 041 Kč bez DPH
   
Kód produktu 019
Kategorie Mikrofony a příslušenství pro zvuk
 

Saramonic Blink 500 B2 Duální bezdrátovÉ klopovÉ mikrofonY pro 3,5mm jack KONEKTOR

Saramonic Blink 500 B2 (TX+TX+RX) je malý bezdrátový duální mikrofonní systém s jedním přijímačem (konektor 3.5mm) a dvěma vysílači, které jsou sámi o sobě mikrofony, ale v ceně najdete také dva klopové mikrofon.

 

Saramonic Blink 500 B2 je neuvěřitelně kompaktní a lehký bezdrátový mikrofonní systém, který poskytuje profesionální zvuk a je určený pro použití s fotoaparáty a mobilními zařízeními.

Tato sada je dodávána s dvěma bezdrátovými vysílači s vestavěnými mikrofony, dva profesionální klopové mikrofony a dvoukanálovým přijímačem, který se připevní k sáňkám blesku fotoaparátu nebo na držák mobilu. Mikrofony můžete umístit na dvě osoby, což bude perfektně fungovat s dodávaným ultrakompaktním duálním přijímačem.

Systém Blink 500 B2 je neuvěřitelně kompaktní a lehký, přesto poskytuje profesionální, křišťálově čistou kvalitu zvuku. Všestranné vysílače jsou vybaveny vynikajícími vestavěnými mikrofony, které dokonale zachycují zvuk. Vysílače jsou dost malé na to, aby se připevnili na košili nebo zasunuli do kapsy, a dostatečně univerzální, aby se mohli položit na stůl nebo pódium, nebo je můžete mít jednoduše v ruce. Fungují také jako tradiční bodypack vysílače s dodávanými všesměrovými klopovými mikrofony SR-M1, které poskytují ještě profesionálnější a nenápadnější řešení.

Některé bezdrátové mikrofonní systémy fungují komplikovaně a vyžadují podrobnější znalosti jejich menu a nastavení. Systém Blink 500 B2 je tak technicky vyspělý, že nemůže být jednodušší ho používat. Jednoduše ho zapnete a můžete pracovat. Blink 500 v zákulisí dělá hodně, aby zajistil vynikající výkon. Využívá frekvenci 2.4 GHz a automaticky přeskakuje kanály, aby se zabránilo statickému šumu a výpadkům zvuku. Párování vysílače s přijímačem je velice jednoduché. Všechny složité aspekty používání bezdrátových mikrofonů probíhají hladce na pozadí, což vám umožní soustředit se na vyprávění příběhu a získání skvělých záběrů.

Jedním ze složitých aspektů zachycení zvuku u videa je ovládání úrovně zvuku. Někteří lidé mluví velmi hlasitě, zatímco jiní mluví tiše. Proto mají vysílače Blink 500 snadno použitelná tlačítka pro zvýšení nebo snížení úrovně zvuku pouhým stisknutím. Intelignentí LED displej vám zobrazí nastavení. Zabudovaná lithiová baterie má výdrž 5 hodin po úplném nabití a nabíjecí USB-C port lze použít k napájení nebo nabití vysílače v terénu díky přenosným USB bateriím. 10mW výkon vysílače vám poskytuje působivý provozní rozsah 30 metrů s překážkami a 50 metrů v otevřeném prostoru.

Součástí dodávky jsou oba výstupní kabely TRS a TRRS, díky kterým bude systém perfektně pracovat s digitálními zrcadlovkami, bezzrcadlovkami a dalšími druhy fotoaparátů, stejně jako s chytrými telefony a tablety, které disponují konektorem na sluchátka. Výstup přijímače poskytuje silnou úroveň bez šumu, takže jakmile ho zapojíte, můžete upravit vstupní úroveň fotoaparátu na nejnižší hodnotu, abyste zabránili rušení hlučeným předzesilovačem fotoaparátu.

Přenosné kompaktní bezdrátové mikrofonní systémy jsou naprosto nezbytným nástrojem pro každého, kdo natáčí videa. I přes to, že Blink 500 je jedním z nejmenších a nejlehčích systémů, které jsou k dispozici, tak poskytuje zvuk profesionální kvality. Je ideální volbou pro filmaře, novináře, vloggery, youtubery, producenty firemních videí a další tvůrce obsahu, kteří potřebují neuvěřitelně snadno použitelný bezdrátový systém, co je nezpomalí.

Je dost malý na to, aby se vešel do jakékoli brašny na fotoaparát, batohu nebo dokonce do kapsy, takže ho můžete bez námahy vzít kamkoli s sebou.

Obsah balení:
 • 2x Vysílač Blink 500 TX se zabudovaným mikrofonem a klipem
 • 1x Přijímač Blink 500 RX se zabudovaným klipem a adaptérem sáněk blesku
 • 2x Všesměrový klopový mikrofon SR-M1
 • 2x Aligátorový klip pro klopový mikrofon
 • 2x Pěnová ochrana pro klopový mikrofon
 • 1x Pozlacený výstupní kabel 3.5mm TRS - TRS pro fotoaparáty (30.5 cm)
 • 1x Pozlacený výstupní kabel 3.5mm TRRS - TRRS pro smartphony a tablety (30.5 cm)
 • 2x Pozlacený nabíjecí kabel USB-C - USB-A (30.5 cm)
 • 1x Nástroj pro párování
 
Specifikace
 • Kategorie mikrofonu - Bezdrátové, Klopové
 • Frekvenční odezva - 20Hz~16kHz
 • Výstupní konektory - 3,5 mm (TRS i TRRS)
 • Napájení - Dobíjecí vestavěná Li-Ion baterie - USB-C
 • Výdrž - 5 hodin
 • Použití - Kamery, foťáky, telefony, diktafony, notebooky - prostě vše s 3,5mm jack konektorem
 • Provozní dosah je 30 metrů s překážkami a 50 metrů v otevřeném prostoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: