Novinka Doporučujeme
  • 1 z 18
 

KLEC NA GOPRO 5,6,7, AUDIO ADAPTÉR I EXTERNÍ MIKROFON - ULANZI V2 PRO

 

Velmi praktická věc pro majitele kamery GoPro Hero 5, 6, nebo 7 Black, kteří chtějí používat externí mikrofon, filtry a případně světlo. K tomu totiž potřebují přerostlý gopro audio adaptér. Ulanzi vymyslelo šikovné řešení jak vše elegantně spojit dohromady do této  jedné klece, chcete-li "Rigu" pro pohodlné natáčení a Vlogování spolu s příslušenstvím. 

Dostupnost Na objednávku - min. 3 týdny
590 Kč
488 Kč bez DPH
   
Kód produktu 698
Kategorie Montážní držáky, úchyty a sady příslušenství
 

Klec na GoPro 5,6,7, adaptér, mikrofon i na světlo - Ulanzi V2 Pro

Velmi praktická věc pro majitele kamery GoPro Hero 5, 6, nebo 7 Black, kteří chtějí používat externí mikrofon, filtry a případně světlo. K tomu totiž potřebují přerostlý gopro audio adaptér. Ulanzi vymyslelo šikovné řešení jak vše elegantně spojit dohromady do jedné klece, chcete-li "Rigu" pro pohodlné natáčení a Vlogování. 

Tento set se od levnější verze V2 liší tím, že zespodu najdete klasický fotozávit, ke kleci dostáváte adaptér na montáž 57mm filtrů, krytku objektivu a boční sáňky pro možnost přídavného LED světla. Pokud byste chtěli skloubit výhody tohoto i předchozího modelu a to navíc v kovovém provedení podívejte se na nejvyšší verzi V3

GoPro se vkládá za výsuvná dvířka ze zadní části krytu. Pokud umístíte sestavu takto na stativ, nebo selfie tyč, tak máte stále přístup k nabíjecímu USB-C portu i micro HDMI konektoru a lze tak sestavit opravdu skvělý Rig s dobíjením i větší obrazovkou. 

 

 

Obsah balení:
  • plastový rámeček V2 Pro se spodním závitem
  • krytku na ochranu čočky
  • vyvyšovací sáňky pro montáž mikrofonu
  • adaptér pro montáž filtrů o vel. 57mm
  • rozšiřující plotýnka se závity a sáňkami pro montáž světla

(v balení nenajdete rukojeť, žádný mikrofon, kameru, ani světlo)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: