Akce Doporučujeme Doprava zdarma
  • 1 z 8
 

Zhiyun Crane PLUS: 3-osý gimbal

 

Vylepšený stabilizátor Zhiyun Tech Crane V2 pro rok 2018 s novým názvem CRANE PLUS. Stejný navenek, nový uvnitř. Nové maximální zatížení až 2.5KG a nové funkce.

Dostupnost Nedostupné - konec výroby - nahrazen novým modelem
Běžná cena 19 990 Kč
Ušetříte 10 100 Kč (–51 %)
9 890 Kč
8 174 Kč bez DPH
   
Kód produktu 741
Kategorie Natáčím foťákem
 

Zhiyun Crane PLUS: 3-osý gimbal

Vylepšený stabilizátor Zhiyun Tech Crane V2 pro rok 2018 s novým názvem CRANE PLUS.

32 - Zhiyun Crane Plus

Stejný navenek, nový uvnitř - Stabilizátor na první pohled vypadá jako Zhiyun CRANE V2, známý z roku 2017, jedná se ale o nový model pro rok 2018.

Zhiyun Crane Plus je první gimbal na světě, který v kombinaci s telefonem umožňuje automatické sledování objektů (Tato funkce je nyní funkční i na velkém CRANE 2):

Tříosý ruční stabilizátor Zhiyun Crane Plus zvládne široký výběr kombinací fotoaparátů a objektivů. Nabízí režim MotionMemory, POV, inteligentní sledování objektů a NightLapse.

19 - Zhiyun Crane Plus

Ideální pro foťáky

Zhiyun Crane Plus posunuje hranice použití dále než kdy předtím! 6. generace vyvinutého algoritmu napájení motorů umožňuje zatížit stativ vybavením až 2,5 kg. Je jedno, jestli potřebujete připevnit zrcadlovoý nebo kompaktní fotoaparát s těžším objektivem, Zhiyun Crane Plus má nyní podstatně širší možnost využití

23 - Zhiyun Crane Plus

Ovládací prvky na rukojeti navíc slouží i pro kontrolu přímo nad fotoaparáty:

29a - Zhiyun Crane Plus

Bohaté příslušenství

V balení jsou kabely pro přístroje značky Sony a Panasonic, bytelný stojánek v ceně 790 Kč a další příslušenství pro okamžitou práci:

31 - Zhiyun Crane Plus

PLUS+ All in one design

Zhiyun Crane Plus přichází s kabelem, který umožňuje propojení fotoaparátu a stabilizátoru. To umožňuje ovládat funkce fotoaparátu, jako jsou zaostřování nebo použití spouště. S doplňkovou aplikací pro smartphone Crane Plus umožňuje pořizování pokročilých záběrů jako jsou timelapse a panoramata.

28 - Zhiyun Crane Plus

"Point of View" mód s náklonem až 45 stupňů

Zhiyun Crane Plus umožňuje s novou funkcí "Point of View" pohybovat s nainstalovanou kamerou až do náklonu 45 stupňů. To znamená, že Zhiyun Crane Plus se bude při pohybu doprava nebo doleva pohybovat souběžně s vašim pohybem až do náklonu kamery 45 stupňů. Jednoduše řečeno, při každém pohybu se bude kamera pohybovat s vámi.

21 - Zhiyun Crane Plus

Tato funktce vám dává společně s dalšími módy větší možnost kontroly kamery a vytvořit téměř nemožné snímky. Limity nyní bude už pouze vaše fantazie.

34 - Zhiyun Crane Plus

Inteligentní sledování objektů

Intelligent Object Tracking - Zhiyun Crane Plus podporuje sledování objektu prostřednictvím mobilní aplikace (popis jednotlivých funkcí naleznete v návodu k produktu). Označte objekt, který chcete sledovat na vašem smartphonu, Crane Plus bude následovat pohybující se objekt a vytvoří excelentní záběry.

33 - Zhiyun Crane Plus_1

NightLapse

Noční focení s dlouhou expozicí je konečně opravdu snadné!

27 - Zhiyun Crane Plus

30 - Zhiyun Crane Plus

CRANE PLUS TEST


Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
N Avatar autora Výdrž baterií 22.1.2018 21:59
Dobrý den, 2V má uváděnou výdž baterií 12h, je tomu tak? Kolik hodin yvdrží "Plusko" a je v nich nějaký větší rozdíl než jen v nostnosti? Ještě bych měl jeden dotaz, lze na 2V naložit Canon 80d(bez battery gripu a pouze s 1 baterií, 730g+-) a s objektivem canon 17-40 f4 L(váha 810g+-) je to cca kilo a půl ale nebude to už na hraně? Děkuji
Odpovědět
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 12.4.2018
Chtěla jsem něco menšího pro mojí A6500 a tento stabilizátor je ideální. Zajímalo mě hlavně sledování objektu. To funguje skvěle, můžu se při přednáškách sama natáčet a nemusím řešit, zda nevyjdu ze záběru. Doporučuji.