Stabilizátor na mobil Feiyu Tech Vimble 2S

Kód: 813
2 590 Kč –30 %
1 Stabilizátor na mobil Feiyu Tech Vimble 2
2 590 Kč –30 % 1 790 Kč 1 479 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Feiyu Tech Vimble 2S (NOVÝ MODEL 2020) - 3osý stabilizátor s teleskopickou rukojetí, která prodlouží rukojeť až o 18cm, bluetooth ovládání, joystick, aplikace Vicool, která umožňuje sledování obličejů, funkci zoom, automatické rotace, editaci videa nebo úpravy nastavení stabilizátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová dimenze stabilizátorů obrazu

POZOR - U NÁS SE JEDNÁ O NOVÝ MODEL 2S - 2020 - který nově obsahuje zámky všech os a vylepšenou stabilizaci a samozřejmě selfie tyč.

Objevte nepoznané rozměry stabilizátorů obrazu Feiyu Tech s modelem Vimble 2S. Tento stabilizátor obrazu se od ostatních stabilizátorů na trhu liší inovativním spojením s teleskopickou tyčí, čímž můžete fotit i širokoúhlé selfie bez sebemenšího problému. Teleskopická tyč prodlouží stabilizátor až o 18 cm.

Obdržíte od nás také stojánek zdarma.

7 - Stabilizátor na mobil Feiyu Tech Vimble 2

3osá stabilizace pro dokonale plynulé video

Stabilizátor Vimble 2 umožňuje pomocí 3osé stabilizace naprosto dokonale udržovat váš telefon ve správné poloze. Pomocí soustavy přesných elektromotorků a pokročilých algoritmů dokáže stabilizátor eliminovat chvění vaší ruky, či další nežádoucí vlivy a pomůže vám vytvořit dokonalé záběry, o jakých jste vždy snili.

8 - Stabilizátor na mobil Feiyu Tech Vimble 2

9 - Stabilizátor na mobil Feiyu Tech Vimble 2

Pokročilé funkce snímání obličeje nebo objektů

Pomocí mobilní aplikace Vicool vám stabilizátor umožňuje využívat funkce sledování obličeje nebo postav. Díky tomu vám již neutečou ze záběru a zároveň si nepokazíte záběry přehnaným pohybem, protože veškerou práci za vás udělá samotný stabilizátor. Pomocí aplikace můžete dále využívat funkce zoom, automatické rotace, editaci videa nebo upravovat nastavení stabilizátoru.

10 - Stabilizátor na mobil Feiyu Tech Vimble 2

Pohodlné a jednoduché ovládání

Pro snadné ovládání je stabilizátor vybaven ovládací konzolí složené z joysticku, dvou předních tlačítek, pomocí kterých můžete otáčet fotoaparát (přední a zadní kamera), a přepínat mezi natáčením videí a focením. Zezadu stabilizátoru je tlačítko, které si můžete v nastavení aplikace nastavit dle svých potřeb.

11 - Stabilizátor na mobil Feiyu Tech Vimble 2

Nelimitovaný provoz

Vnitřní baterie stabilizátoru mu dává dostatek energie pro 5hodinový provoz, v případě vypínání mezi natáčením až 10 hodin provozu. Samotný stabilizátor je však dále vybaven USB portem, na který můžete připojit powerbanku. Z powerbanky můžete následně nabíjet nejen stabilizátor, ale i telefon.

Vlastnosti:

  • Stabilizátor s 3osou stabilizací obrazu a s možností teleskopického prodloužení
  • Vhodný jak pro telefony (horizontálně i vertikálně), tak pro akční kamery
  • Ovládací konzole umožňující ovládat stabilizátor (zoom, pohyb kamery, předem zvolené režimy, fotka, natáčení…)
  • Aplikace do chytrého telefonu, kterou můžete nastavovat stabilizátor nebo v ní upravovat videa či fotky
  • Možnost nabíjení pomocí powerbanky
  • Maximální délka prodloužení 183 mm
  • Rozměry: 110.5×118×323mm
  • Hmotnost: 428 g

Videa:

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.9.2019
+ Slušná stabilizace za rozumné peníze.
+ Mám výrobek krátkou dobu a oproti držení mobilu v ruce jsou videa v úplně jiné kvalitě.
- Zatím jsem na nic nepřišel.

5
P Avatar autora | 18.4.2019
Nevím proč je to tak levný, je to opravdu dobrý stabilizátor a asi jediný na trhu takhle vysouvací. Dnes už ani ty drahý nemají pouzdro a tady je a k tomu i stojánek. Za mě super kauf, chtěl bych ještě jeden mladý k narozeninám, tak snad ještě bude akce až budu mít výplatu :-) Ať se daří a natáčení zdar.
Nevyplňujte toto pole:
RB Avatar autora V2S selfie mode 18.7.2020 16:02
Zdravím, píšete, že Vimble 2 selfie mode nemá. Platí to samé i o S-ku? Jaký je pak nejlepší způsob uchycení akční kamery, když adaptér vlastně problém nevyřeší? Děkuji.
Odpovědět