Akce Doporučujeme
  • 1 z 24
 

Zhiyun Tech Rider-M Gimbal 3-osý stabilizátor pro GoPro

 

Stabilizátor Rider-M změní tvoje roztřesené sportovní záběry z GoPra na klidné, profivypadající filmové záběry, ve kterých si divák může vychutnat detaily bez rušivých otřesů. Rider-M stabilizátor můžeš upevnit, spolu s GoPro kamerou, kam budeš chtít a dát se do pohybu. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 7 990 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–38 %)
4 990 Kč
4 124 Kč bez DPH
   
Kód produktu 051
Kategorie Stabilizátory a gimbaly pro akční kamery
 

Zhiyun Tech Rider-M

Stabilizátor RIDER-M je velmi univerzální stabilizátor, určený speciálně pro outdoorové nadšence a kameramany adrenalinových sportů. Součástí balení je i selfie tyč, takže budete mít jak standardní přenosný gimbal s rukojetí, tak malý montovatelný gimbal na kolo, motorku, helmu, hrudník atd.

Zhiyun Rider M 1

Ani drsná jízda Tě nezastaví

Minimalistické provedení můžeš namontovat na téměř libovolné příslušenství. Standardní závit 1/4" ve spodní části je kompatibilní s různými fotografickými doplňky. Stabilizátor tak snadno uchytíš na nejrůznější držáky nebo stativy. Natáčet můžeš z libovolné akční kamery o rozměrech 42,3 × 30 mm, což znamená také podporu GoPro Hero 1 / 2 / 3 / 3+ / 4 / 5 nebo Xiaomi Yi. Zhiyun Rider-M pracuje s dokonalou hladkostí a tichou rotací, takže snadno zachytíš perfektní záběr.

Zhiyun Rider M 2

Real-time zobrazení na displeji

RIDER-M je vybaven 3,5 mm video výstupem, který umožňuje propojení videa s externím displejem. Prostřednictvím aplikace je možné stativ propojit taky se smartphonem. Takto je možné RIDER-M taky ovládat. Upevněte stabilizátor téměř kamkoliv a vytvořte záběry bez dalších omezení.

Zhiyun Rider M 3

Zhiyun Rider M 4

Zhiyun Rider M 5

Precizní | Stabilní | Rychlý

RIDER-M je vybavený integrovaným nezávislým měřícím systémem, který je ovládaný rychlým procesorem. To umožňuje rychlé a precizní výpočty potřebné pro hladké, rychlé a agilní záběry dramatických scén.

Zhiyun Rider M 6

Zhiyun Rider M 7

Vyvinuto pro snadné uchycení

RIDER-M umožňuje velmi snadné uchycení a zajištění kamery. Instalace baterií a chycení kamery vám nezabere více než 1 minutu!

Zhiyun Rider M 8

Standardy z vojenské techniky

Hliníková konstrukce vytvořená na precozním CNC obráběcím stroji poskytuje kompaktní a robustní kontrukci. Výrobek je testován ve vojenském standardu, který zahrnuje 10-ti minutový vysokofrekvenční vibrační test a test při extrémních teplotních podmínkách.

Zhiyun Rider M 9

Videoreview


Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Problémy s gimbalem, údajně vadný poslední FW 9.12.2018 10:35
Po zkušenostech bych hodnotil tak na 3 hvězdy (v prvém nadšení jsem jich dal 5). Provedl jsem aktualizaci FW a bohužel, gimbal v určitých situacích hlučí tak, že to nahraje i kamera. Také sebou občas "škubne" a zavrčí. Pokud je to skutečně chyba firmware, tak by bylo dobré kupující upozornit, aby jej neaktualizovali. Také je škoda, že dodávané data/charging kablíky jsou pouze v provedení mini USB a nejdou objednat v jiné verzi. Potřeboval bych hlavně data kablík (tedy 4-drátový) v provedení USB C.
Odpovědět
J Avatar autora Downgrade FW a Data kablík v provedení USB C 2.2.2019 09:27
Downgrade na firmware Rider-M-Firmware-EN-V1.50.zip je funkční, ale ne s nejnovějším Zhiyun Gimbal Tools for indows. Je potřeba stáhnout si Zhiyun_Gimbal_Tools_for_Windows_v1.3.0.zip, se kterým downgrade funguje.Co se týká data kablíku v provedení USB C, tak existoval dokonce originální, ale je už nedostupný. Viz například https://www.aliexpress.com/item/Original-Zhiyun-Type-C-Fast-Charging-Data-Sync-FPV-Cable-Wire-for-Gopro-hero-5-Zhiyun/32831242535.html
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
J Avatar autora | 9.12.2018
Problémy s občasnou hlučností a někdy sebou bezdůvodně "škubne" (a zavrčí). Snad prý to souvisí s aktualizací na poslední verzi FW. V tom případě by bylo dobré dát k dispozici předchozí FW a umožnit downgrade. Případně alespoň předem upozornit, že není vhodné FW aktualizovat. Také škoda, že propojovací charge/data kablíky jsou jen v provedení s mini USB a není možné místo toho objednat např. provedení USB C.
H Avatar autora Honza (Administrátor) 10.12.2018
Dobrý den, hlučnost GoPro gimbalů je bohužel všeobecný problém. U všech takto malých stabilizátorů jsou motorky v záznamu gopra 5,6,7 slyšet. Ohledně škubnutí se opravdu jedná o chybu firmwaru. Měli bychom k dispozici starší verzi 1.50 pro nahrání zpět kdyby jste chtěl. Kablík který zmiňujete bohužel výrobce ve variantě USB-C nedodává a jinde se nám ho nepodařilo sehnat.