Akce Doporučujeme
  • 1 z 14
 

FEIYU TECH G5 3-OSÝ STABILIZÁTOR PRO GOPRO HERO 6 5 4 3 - Stará verze 2017

 

Sháníte gimbal pro GoPro Hero 5 nebo GoPro Hero 6 i ostatní akční kamery (tříosý stabilizátor), který by byl voděodolný, lehký a přitom bytelný? Garantujeme Vám, že v dané cenové kategorii lépe nenajdete! Pozor - pouze u nás v prodeji nová vylepšená verze G5 V2 2017 s lock tlačítkem na ukazováčku. 

Dostupnost Nedostupné - konec výroby - nahrazen novým modelem
Běžná cena 6 990 Kč
Ušetříte 3 400 Kč (–49 %)
3 590 Kč
2 967 Kč bez DPH
   
Kód produktu 381
Kategorie Stabilizátory a gimbaly pro akční kamery
 

Feiyu Tech G5 3-osý stabilizátor

Sháníte gimbal pro GoPro Hero 5, GoPro Hero 6 a ostatní akční kamery (tříosý stabilizátor), který by byl voděodolný, lehký a přitom bytelný? Garantujeme Vám, že v dané cenové kategorii lépe nenajdete. Feiyu Tech G5 je odolný vůči tvrdým podmínkám a skvěle se tak hodí právě k Vaší GoPro 5. Potřebujete-li gimbal ponořit do vody nebo připevnit na helmu, zaměřte se spíše na model WG2.

Pozor - pouze u nás v prodeji nová, vylepšená verze G5 2.0 2017 s LOCK tlačítkem na ukazováčku a polstrování pod kameru pro lepší zvuk. 

Znovu hrdinou

Tříosý ruční stabilizátor je dokonale kompatibilní s kamerami řady GoPro HERO5 a HERO4 a akčními kamerami podobných rozměrů.

Feiyu Tech G5

Široká kompatibilita dalších kamer

Feiyu Tech G5

Průkopník, odolný vůči vodě

Konstrukce stabilizátoru Feiyu Tech G5 je odolná vůči stříkající vodě. Nejedná se o pouhou inovaci, ale přímo revoluční počin. "Abychom zajistili ochranu proti postříkání a zachovali stále skvělou uživatelskou přívětivost, provedli jsme změny prakticky všech prvků." Spolu s vodotěsnou kamerou GoPro HERO5 si tak vychutnáte veškeré vzrušující okamžiky při dešti nebo u moře, aniž byste se museli obávat o vniknutí vody do kamery nebo stabilizátoru.

Feiyu Tech G5

Přímý přístup ke skvělým funkcím

Pomocí promyšlené koncepce ovládacích prvků zajišťuje stabilizátor pohodlné ovládání. Joystickem můžete ovládat pohyb kamery. Jednoduchým stisknutím přepínače režimů lze aktivovat jednotlivé pracovní režimy. Selfie tlačítko slouží pro pohodlné otočení kamery o 180° a v kombinaci s hlasovým ovládáním kamery tak můžete ihned pořídit fotografii nebo video.

Feiyu Tech G5

Spolehlivé uchycení

Model G5 oživil koncept sofistikovaného uchycení dlouhými šrouby pro zabezpečení vaší kamery. Zajišťovací šrouby najdete i poslepu a můžete tak kameru bezpečně připevnit i za špatného světla. Jsou navrženy tak, že po uvolnění kamery zůstanou na svém místě.

Feiyu Tech G5

Kompatibilita kamera nekamera

Design stabilizátoru Feiyu Tech G5 má nastavitelné těžiště pomocí vyměnitelných protizávaží, navržených přesně pro kamery GoPro Hero 5 a Hero4. Je tedy plně kompatibilní s akčními kamerami AEE, LAMAX, ISAW, BML a dalšími značkami podobných rozměrů a váhy.

my-cloud

Zvenčí stále krásný, uvnitř zcela nový

Stabilizátor obsahuje inovativní řešení pohyblivého ramena motoru. "Zcela jsme přepracovali uchycení ramena a při menším počtu součástek dosáhli větší odolnosti proti otřesům." Přidejte voděodolnost a dlouhou výdrž baterie a víte, že Feiyu Tech G5 je společníkem pro všechny příležitosti. Nyní je i špatné počasí důvodem jít ven.

Feiyu Tech G5

Pohyb je základ

Společnost FeiyuTech přizpůsobila běžné elektrické motory pro potřeby ručních stabilizátorů. Vyvinutím technologie typu „Hollow Magnet Sensor“ je dosaženo nebývale tichého a plynulého chodu. Vedle síly a okamžité reakce pracují všechny stabilizátory Feiyu Tech velmi šetrně se spotřebou elektrické energie.

Feiyu Tech G5

Čas na selfie

Kolik myslíte, že je třeba vykonat kroků k pořízení selfie? Se stabilizátorem Feiyu Tech G5 stačí jeden jediný. Podržením selfie tlačítka se kamera otočí směrem k uživateli a pomocí hlasového ovládání GoPro Hero 5 můžete nahrávát bez dalších průtahů. Díky plynulému přechodu mezi pracovními režimy stačí uvolnit tlačítko samospouště a kamera se vrátí do původní polohy. Jednodušší už to nemůže být.

Feiyu Tech G5

Chytrá aplikace, ještě chytřejší stabilizátor

Propojte váš telefon se stabilizátorem přes Bluetooth a žasněte, kolik možností navíc můžete vyzkoušet. Dálkové ovládání, přepínání režimů, kalibrace, upgrade firmware a další funkce. Zamilujete si to.

Feiyu Tech G5

Delší výdrž s větší baterií

Feiyu Tech G5 využívá vysoce výkonné Li-ionové baterie. Spolu s novou, více úspornou elektronikou, umožňuje stabilizátor ve venkovním prostředí výdrž až 8 hodin. A pokud by to bylo málo, baterie jsou záměrně snadno vyměnitelné.

Feiyu Tech G5

 

PROMO Video


Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora GoPro Hero6 black 2018 23.8.2018 14:25
Lze použít a je plná funkčnost pro nový GoPro 6Hero Black?
Odpovědět
MS Avatar autora módy Feiyu 8.10.2017 15:29
Dobrý den, s aktualizací firmvare na 1.54 přinesl prý tento pro stabilizátor nové módy. Tyto se určují počtem zmáčknutí přepínacího tlačítka, ale nemohu najít nikde napsané, o jaké módy na počty stlačení tlačítka se jedná. Nemáte s tím někdo zkušenost, že by jste to sem napsal? Moc děkuji.
Odpovědět
M Avatar autora RE: módy Feiyu 8.10.2017 16:04
Zdravíme Vás a děkujeme za skvělý dotaz. Ano Feiyu G5 opravdu doznal s novým firmwarem několik změn. Gimbal už nadále neobsahuje standby mode (režim spánku) a nově dostal tzv. manuální mod a pohyblivý timelapse (časosběr). Je potřeba stisknout tlačítko režimů 4x. Poté zazní malé pípnutí a je možné kameru naštelovat ručně do libovolné polohy, ve které gimbal bude držet. Tato poloha může být také využita jako startovní bod pro pohyblivý timelaps. Stačí znovu stisknout tlačítko, gimbal jednou pípne a poté ho otočit do koncové pozice a znovu stisknout. Gimbal začne provádět pohyb ze startovní do koncové pozice za čas nastavitelný v poslední verzi mobilní aplikace. Tento mód je jednak skvělý pro vytvoření časosběrných videí ale je možné ho využít i pro automatický záběr, například pomalu plynule otáčené panorama video. Snad Vám to pomohlo ;-) Kdyžtak tady je video: https://www.youtube.com/watch?v=XJz3iAmQdug
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 7.9.2017
Moc díky za bleskurychlé doručení, dorazil hned druhý den. S GoPro 5 funguje super, jsem rád, že jste mě nakonec přesvědčil do G5ky, už se těším až vyzkouším na dovolené :). Kromě Vaší neskutečné ochoty chválím i cenu, levněji sem v čechách nenašel a přiznám se, že jsem byl trochu nedůvěřivý. Teď vás ale budu doporučovat a určitě se vrátím pro další nákup sem. Díky a ať se daří. Skalický.