🎁až 30$ do Vašeho META QUEST 3 nebo 2

Zdravím Vás, 

Jsem moc rád, že jste si vybrali náš obchod k nákupu vašeho nového Questa, děkujeme a za to a něco pro Vás máme 😉
 
Aktuálně v zahraničí probíhá Quest promo pro nové majitele, kteří obdrží nyní až 30$ kredit na první nákupy her a aplikací (Platí pro quest 3, Quest 2 dostane 15$). Za pomoci kamaráda v zahraničí se nám podařilo zprostředkovat tuto výhodu i našim zákazníkům v ČR 💪
 
JAK NA TO?
UDĚLEJTE CO NEJDŘÍVE TOTO:
 
  1. Otevřete tento odkaz ideálně na počítači, ale můžete i v mobilním prohlížeči (né ale v aplikaci META QUEST). Uvidíte tlačítko na akceptování bonusu, které stiskněte a následně si buď vytvořte nový meta účet nebo se přihlašte na svůj. Pokud jste to udělali správně, opětovný stisk na odkaz by Vám měl napsat že byl již aplikován.

    ODKAZ NA ZÍSKÁNÍ BONUSU: ODKAZ na 30$ kredit
     
  2. Pokud nemáte, nainstalujte si aplikaci META QUEST do svého telefonu, a přihlašte se v ní na stejný účet.

  3. Zapněte Váš nový Quest a postupujete již podle pokynů na obrazovce.
    Po spárování s telefonní aplikací Vám bude připsán kredit - funguje pouze pokud nebyl už Quest aktivován předtím. 

  4. Pokud Vám Váš Quest z nějakého důvodu ještě nedorazil, můžete toto provést i tak a následně jen aktivovat brýle až Vám přijdou, rozpětí mezi uplatněním odkazu a fyzickou aktivací brýlí je maximálně 30 dní
Tento kredit uvidíte následně ihned v obchodě jako platební možnost když si vyberete nějakou z her. Nezapomeňte, že hry si můžete ještě zlevnit přes naše odkazy zde o 25%.
 
Pokud budete postupovat přesně podle tohoto návodu neměl by být žádný problém, nicméně pro jistotu uvádíme, že tento kredit není nárokovatelný, protože nejde zaručit funkčnost všem proto nás prosím nebombardujte, kdyby se Vám to z nějakého důvodu nepovedlo a berte to spíše jako případný bonus. Máme ale ověřeno, že spoustě lidí se to povedlo bez problémů. 
 
Jsem rád jestli Vám toto zpříjemnilo den a Vaše první použití Questa 3 nebo 2.
 
S přátelským pozdravem Honza