DJI Osmo Pocket 3 a příslušenství

Vynikající ALL in One cestovní kamera s gimbalem s velkým 1 palcovým senzorem schopna natáčet stabilizované video až ve 4K 120fps, 8x zoom, sledování objektu nebo obličeje, rychle ostření, 10Bit D-LOG barvy, připojení až dvou bezdrátových mikrofonů (dokonce s interními rekordéry) nebo libovolného USB-C mikrofonu, funkce webkamery rovnou přes USB-C do PC. nabití kamery na 80% za 16min a mnoho dalšího. Hledáte li jednu kameru na vše a nepotřebujete vodotěsnost tak pak je to ona. 

2 položek celkem
514LEUejXYL. AC SL1500
Novinka
16 990 Kč

Zcela nový kapesní stabilizátor DJI Osmo Pocket 3 je vybaven výkonným 1palcovým snímačem CMOS, který vám přímo na dlani umožní pořizovat snímky bohaté na detaily. Díky 2palcovému otočnému dotykovému displeji a plnopixelovému rychlému ostření můžete přejít do horizontální nebo vertikální polohy a získat přesnější přehled a kontrolu. Díky rozlišení 4K/120 snímků za sekundu, tříosé mechanické stabilizaci a řadě inteligentních funkcí je Pocket 3 připraven na každý pohyb.

Kód: 295
61tukvVUMiL. AC SL1500
Novinka
13 990 Kč

Zcela nový kapesní stabilizíátor DJI Osmo Pocket 3 je vybaven výkonným 1palcovým snímačem CMOS, který vám přímo na dlani umožní pořizovat snímky bohaté na detaily. Díky 2palcovému otočnému dotykovému displeji a plnopixelovému rychlému ostření můžete přejít do horizontální nebo vertikální polohy a získat přesnější přehled a kontrolu. Díky rozlišení 4K/120 snímků za sekundu, tříosé mechanické stabilizaci a řadě inteligentních funkcí je Pocket 3 připraven na každý pohyb.

Kód: 315