Často kladené otázky (FAQ)

Kdo je mobilní řežisér?

Každý, kdo při různých příležitostech sáhne do kapsy, batohu nebo kabelky a vytáhne něco, čím natočí video. Ať už je to mobilní telefon, sportovní kamera, nebo fotoaparát. Převážně mobilní telefony postupují v kvalitě natáčeného videa raketovou rychlostí a s naší malou pomocí se dnes každý může stát mobilním režisérem. 

 

Co mi nabízí e-shop MobilníRežisér.cz?

Video příslušenství převážně pro Váš mobilní telefon, ale také pro akční kamerku, foťák a občas i DSLR... Nenajdete zde ale tisíce produktů, pouze vybrané kusy doplňků, které sami používáme, testujeme a doporučujeme. Do obchodu přes nás projdou pouze takové vychytávky, které nás samotné zaujmou svou praktičností a poměrem kvality a ceny. Produkty, které v našich očích neopodstatní svou vysokou cenu, neprodáváme. Každý produkt v eshopu je tak jedinečný a předcházel mu pečlivý výběr. Můžete se tak spolehnout, že to, co kupujete, prošlo selekcí po kvalitativní a cenové stránce. S touto politikou bohužel nejsme schopni přidávat produkty každý den, ale veříme, že takto je to správně a když nás navštívíte ode dneška za pár měsíců, nabídka bude mnohem větší.

 

Proč mám nakoupit u vás a kdo vůbec jste?

Jsme tým mladých lidí (30tníků :)) se zálibou v technologiích. Už ve škole s námi příbuzní a kamarádi konzultovali svá nákupní rozhodnutí : ,,Jakou si mám koupit televizi? Jakej telefon bys mi doporučil? Mohl bys mi sestavit levnej a výkonej počítač?"  

Veříme, že jsme vždy radili svědomitě a s úmyslem dotyčnému pomoci. Druhou naší zálibou se postupem času stalo natáčení videa, a tak jsme se v roce 2017 rozhodli, že uděláme takový netradiční obchod pouze s produkty, které máme rádi a doporučujeme. 

MobilníRežisér.cz je jediným obchodem v České Republice, specializujícím se na natáčení videí mobilními telefony.

Nehrajeme si na obchod s profesionální filmovou ani fotografickou technikou. Naopak, jsme tu pro běžné lidi, kteří v dnešní době vyspělých technologií možná ani nevědí, že jejich telefon může přivézt lepší záběry z dovolené, než jejich 5let stará videokamera. V budoucnu se určitě zaměříme i na natáčení 360° videí, natáčení pod vodou, ze vzduchu, nebo videí pro virtuální realitu.

MobilníRežisér je pro nás srdcová záležitost. Budujeme ho proto, že nás to baví. V oblasti internetových nákupů jsme také často v pozici zákazníka, a to, co nám jinde vadí, u nás neděláme. Nehrajeme na konverze ("kolik % lidí ze 100 u nás nakoupí"), každý zákazník je pro nás jediněčný a dostává individuální servis. Udržujeme s ním kontakt, a zdarma mu pomáháme v případě nejasností i dlouho po nákupu. Registrovaným zákazníkům nabízíme v průběhu roku speciální akce, o kterých se ostatní nedozví. Budujeme komunitu MobilníchRežisérů na Facebooku, kde společně přicházíme s praktickými nápady, jak naše příslušenství efektivně využít, jak natáčet Vaše videa lépe, kvalitněji a levněji. Také zde získáváme Vaši zpětnou vazbu, nad kterou přemýšlíme. Budeme rádi, když se k nám přidáte i Vy. Natáčíme pro Vás české videorecenze, návody, tipy, triky, vychytávky na náš YouTubový kanál, snažíme se na něj umísťovat veškerá videa která MobilníRežisér vyprodukuje.

Zisk z eshopu pro nás není na prvním místě. Máme svá zaměstnání. Obchod se snažíme dovést do stádia, kdy jeho zisk bude schopen kromě pokrytí veškerých nákladů financovat i jeho rozvoj, větší skladovost, častější videa a díky tomu informovanější a spokojenější zákazníky. Toto je momentálně naším cílem. Růst. Protože Progress=Happiness, a na tom záleží.

 

Co je to ta komunita MobilníchRežisérů?

Facebookové sjednocení MobilníchRežisérů je skvělá možnost, jak společně sdílet informace. Koupili jste si například Gimbal, nebo ruční držák telefonu? Přidejte si nás na FB a neunikne Vám video, jak gimbal využít co nejefektivněji, jak ho správně nastavit pro různé sporty, jak si na něj upevnit další příslušenství a v neposlední řadě také soutěže o ceny a slevové kupóny. 

 

Potřebuji ještě něco vědět?

Stačí si už jen vybrat kategorii která Vás vystihuje podle toho, zda Natáčite mobilem, akční kameroufo'tákem nebo dronem a prohlédnout si naší nabídku. Pro nejnovější vychytávky je tu každý den aktualizovaná sekce Novinky.

Pokud Vás zajímají ceny a možnosti dopravy, najdete je v sekci Doprava a platba.

Chcete-li vidět naše videa a  recenze, najdete je v sekci Videa.

Sedí-li Vám v právem dolním rohu obrazovky režisér, znamená to, že jsme na příjmu, připraveni reagovat na Vaše dotazy. Kontaktovat nám můžete i zde.