Adaptér pro zapojení dvou mikrofonů do kamery nebo foťáku

Kód: 291
250 Kč –24 %
Adaptér pro zapojení dvou mikrofonů do kamery nebo foťáku 2
250 Kč –24 % 189 Kč 156 Kč bez DPH
SKLADEM - IHNED ODCHÁZÍ

Adaptér pro rozdělení stereo signálu. Umožní Vám zapojit dva mikrofony nebo dvě bezdrátové sady do jednoho vstupu na Vašem foťáku, akční kameře nebo telefonu (s adaptérem).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptér pro zapojení dvou mikrofonů do kamery nebo foťáku

Tento adaptér pro zapojení dvou mikrofonů do kamery nebo foťáku Vám umožní zapojit dva mikrofony nebo dvě bezdrátové sady do jednoho vstupu na Vašem foťáku, akční kameře nebo telefonu (s adaptérem).

Kabel neslouží jako rozdvojka ale jako rozdělení stereo signálu, můžete tak použít i dva rozdílné mikrofony a každý bude nahrán samostatně ve svém kanálu. 

Příklad použití:

Oblíbili jste si a vlastníte jednu sadu bezdrátového klopového mikrofonu Rode Wireless GO. Nyní ale potřebujete zapojit mikrofony dva například pro natáčení rozhovorů. V takovém případě nemusíte kupovat dražší duální set mikrofonů, ale můžete koupit znovu stejný mikrofon, který již máte, v tomto případě tedy další sadu Rode Wireless Go a zapojit tak obě sady přes tuto rozdvojku najednou do Vaší kamery. 

Ve výsledku dostáváte samostatný záznam dvou kanálů. Dojde tedy k rozdělení stereo signálu na levý a pravý kanál (Mikrofon 1 a Mikrofon 2) v postprodukci tak můžete pracovat s každým zvukem samostatně, případně si zvuky jednoduše sloučit zpět na mono. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: