Malý mikrofon Saramonic SR-XM1 s větrnou ochranou - na kameru s TRS 3,5mm jack

Kód: 349
1 190 Kč –25 %
Malý mikrofon Saramonic SR XM1 s větrnou ochranou na kameru s TRS 3,5mm jack 1
1 190 Kč –25 % 890 Kč 736 Kč bez DPH
Na objednávku - min. 3 týdny

Saramonic SR-XM1 je ultra kompaktní kondenzátorový mikrofon, který zachycuje příjemný čistý zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě i přesto, že váží méně než jednu unci. Je navržen tak, aby byl zapojen přímo do mikrofonního vstupu 1/8" (3,5 mm) na digitálních zrcadlovkách, bezzrcadlovkách a videokamerách, a aby byl připojen velmi kompaktní avšak vysoce kvalitní mikrofon, který výrazně zlepší zvuk oproti mikrofonu zabudovanému ve fotoaparátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý mikrofon Saramonic SR-XM1 s větrnou ochranou - na kameru s TRS 3,5mm jack

Saramonic SR-XM1 je ultra kompaktní kondenzátorový mikrofon, který zachycuje příjemný čistý zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě i přesto, že váží méně než jednu unci. Je navržen tak, aby byl zapojen přímo do mikrofonního vstupu 1/8" (3,5 mm) na digitálních zrcadlovkách, bezzrcadlovkách a videokamerách, a aby byl připojen velmi kompaktní avšak vysoce kvalitní mikrofon, který výrazně zlepší zvuk oproti mikrofonu zabudovanému ve fotoaparátu. Kromě toho je tento mikrofon kompatibilní s vysílači Saramonic UwMic9, UwMic10, UwMic15 a s řadou SmartRig+ a LavMic. Saramonic SR-XM1 je také náhradním mikrofonním příslušenstvím pro CaMixer a SmartMixer.

Malý mikrofon Saramonic SR-XM1 s větrnou ochranou - na kameru s TRS 3,5mm jack 9

Mikrofon SR-XM1 je vybaven integrovaným otočným ovládáním, takže jej můžete snadno nasměrovat přesně tam, kde chcete zachytit zvuk. Jeho všesměrová charakteristika poskytuje plynulý a rovnoměrný zvuk a vestavěný shock mount pomáhá vyhnout se záznamu nežádoucích vibrací a hluku při manipulaci. Tento mikrofon je nejen velmi kompaktní a lehký, ale také nepotřebuje žádné baterie ani nabíjení.

Kromě toho že můžete mikrofon SR-XM1 použít s fotoaparáty a zařízeními značky Saramonic, je také kompatibilní se širokým spektrem zařízení s mikrofonním vstupem 1/8" (3,5 mm). Můžete jej připojit k přenosným audio rekordérům, mixerům a lze jej dokonce použít i jako vysoce kvalitní mikrofon pro akční kamery GoPro Hero5, Hero 5 Session, Hero 6 a Hero7 při použití s mikrofonním adaptérem GoPro Pro 3,5 mm (prodáván samostatně).

Hlavní vlastnosti

 • Určeno pro digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky a videokamery s mikrofonním vstupem 1/8" (3,5 mm)
 • Perfektní mikrofon pro vysílače Saramonic UwMic9, UwMic10, UwMic15 nebo série SmartRig+ a LavMic
 • Vestavěné otočné ovládání umožňuje nasměrovat mikrofon tam, kde chcete zachytit zvuk
 • Jednoduché použití plug-and-play
 • Kompatibilní s celou řadou zařízení s konektorem 1/8" (3,5 mm)

Technické specifikace

 • Typ mikrofonu: elektretový kondenzátorový
 • Směrová charakteristika: všesměrový
 • Konektor: 1/8" (3,5 mm) TRS
 • Frekvenční odezva: 35 HZ - 15 kHz
 • Poměr signálu k šumu: 74 dB SPL
 • Rozměry: 71.1 x 15.2 x 12.7 mm
 • Hmotnost: 21 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Prodlužovací kabel 19.6.2020 07:48
Dobrý den, chtel bych tento mikrofon použít ke kameře gopro hero 8, ale občas bych ho chtěl mít i dále od kamery, je možné použít klasicky jack 3.5 mm TRS kabel? Nebude to mikrofonu nebo adaptéru gopro vadit? Děkuji
Odpovědět