Capture Card - FullHD převodník z HDMI na USB 3.0 pro Livestream z DSLR do PC i mobilu - StreamBox - 1080/60p

Kód: 488
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 5 190 Kč –63 %
FullHD převodník z HDMI na USB 3.1 pro Livestream z PC i mobilu StreamBox 108060 1
5 190 Kč –63 % 1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
SKLADEM - POSLEDNÍ KUSY

Praktická vychytávka, která vám umožní přenést z libovolné kamery, DSLR (nebo PS4) z HDMI výstupu kvalitní FULLHD (1080/60p) obraz ve do počítače, notebooku nebo vašeho smartphonu jako by to byla klasická USB Webkamera.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CaptureCard FullHD převodník z HDMI na USB 3.0 pro Livestream z PC i mobilu - StreamBox - 1080/60

Praktická vychytávka, která vám umožní přenést z libovolné kamery, DSLR (nebo PS4) z HDMI výstupu kvalitní FULLHD (1080/60p) obraz ve do počítače, notebooku nebo vašeho smartphonu. To využijete například při živém vysílání a to jak z počítače, tak v terénu z telefonu (u podporovaných Android teleofonů), kde už nebudete odkázáni na natáčení na svůj telefon, ale můžete použít jakoukoliv výkonnou kameru a libovolný objektiv k Vašim DLSR. Vše z HDMI tedy můžete nyní dostat přes USB 3.0 do svého PC nebo přes USB-C do svého mobilu a zobrazit obraz včetně zvuku, jako by to byla web kamera. Dále pak s pomocí libovolné aplikace vysílat mnohem kvalitnější obraz. To zda to využijete jen pro Skype, Zoom, FaceBook Live, nebo půjdete dál přes OBS, Streamlabs apod. už je na Vás. Každopádně pokud máte doma foťák s kvalitnější optikou, byla by škoda na PC využívat nekvalitní webkamery. 

Po připojení do počítače se videopřevodník chová jako klasická webkamera a funguje ve všech programech, kde se dá zobrazit webkamera (Skype apod.). Obrovskou výhodou je absence nutnosti jakékoliv instalace ovladačů apod. - jednoduše ho připojíte k PC pomocí USB vstupu a je to. Všechny aplikace které umí pracovat s Webkamerami rázem vidí i Váš foťák. Díky druhému HDMI výstupu na krabičce pak můžete připojit třeba i druhý monitor a sledovat na velkém náhledu, co kamera snímá, nebo hrát PS4 na televizi mezitím co Váš počítač vysílá Vaší pařbu živě. 

Na živé streamy používáme tento už přes půl roku také my a jsme maximálně spokojeni, má opravdu výborný obraz a zpoždění je neznatelné. Díky USB-C konektoru funguje i s novými typy mobilů, konkrétně jsme to odzkoušeli na Samsung Galaxy Note 9. Pokud Vás třeba někdy napadlo si ze svého tabletu nebo mobilu udělat náhledový monitor k vaší kameře nebo DSLR, tak toto Vám převodník umožní také.

Převodník zpracuje i vstupní 4K signál, maximálním výstupem je pak rozlišení 1080p při 60 sn/s. Na převodníku také najdete sluchátkový výstup pro odposlech, nebo samostatné vedení zvuku.

NAŠE VYSVĚTLENÍ:

 

 

Náš stream z tohoto převodníku a naší Sony A6400 vypadal takto:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: