Obal (pouzdro) na samotné tělo drona DJI Mavic AIR 2 nebo AIR 2S

Kód: 477
750 Kč –21 %
Obal (pouzdro) na samotné tělo drona DJI Mavic AIR 2 1
750 Kč –21 % 590 Kč 488 Kč bez DPH
SKLADEM - IHNED ODCHÁZÍ

Pevný obal na tělo drona DJI Mavic Air 2 nebo DJI Mavic Air 2S disponuje přesnými výřezy, takže ho perfektně zafixuje, díky čemuž nehrozí při přenášení riziko jeho poškození. Pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu, který je z vnější strany potažený příjemnou tkaninou, odolnou vůči vodě i oděru. Podobné je to i uvnitř pouzdra - přesné výřezy v rámci jednoho bloku, měkké vystlání a odolnost vůči otřesům i oděru. Vysoce kvalitní zipy mají dlouhou životnost a hladký chod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obal (pouzdro) na samotné tělo drona DJI Mavic AIR 2 nebo AIR 2S

Pevný obal na tělo drona DJI Mavic Air 2 nebo DJI Mavic Air 2S disponuje přesnými výřezy, takže ho perfektně zafixuje, díky čemuž nehrozí při přenášení riziko jeho poškození.

Pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu, který je z vnější strany potažený příjemnou tkaninou, odolnou vůči vodě i oděru. Podobné je to i uvnitř pouzdra - přesné výřezy v rámci jednoho bloku, měkké vystlání a odolnost vůči otřesům i oděru. Vysoce kvalitní zipy mají dlouhou životnost a hladký chod. Součástí balení je i kvalitní černá karabina pro připevnění pouzdra např. k batohu apod.

Rozměry pouzdra jsou 211 x 130 x 93 mm.

Obal (pouzdro) na samotné tělo drona DJI Mavic AIR 2 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: