Dálkový ovladač Fotga RM-VP1 se spouští a zoomem pro Panasonic kamery

Kód: 927
Akce Novinka
1 790 Kč –39 %
Dálkový ovladač RM VPR1 pro SONY RX100 a další kamery 13
1 790 Kč –39 % 1 090 Kč 901 Kč bez DPH
SKLADEM - POSLEDNÍ KUS

Tento dálkový (drátový) ovladač Vám umožní ovládat spoušť i zoom Vašich Panasonic fotoaparátů a kamer, a to jak na foto tak video. Velmi šikovná pomůcka při natáčení ze stativu, nebo gimbalu. Můžete se tak se stabilizátorem pohybovat a zoomovat zároveň. Ovladač má na své zadní straně standardní 1/4" závit a je ho tak jednoduše možné umístit například na obouruční držák gimbalu. V ceně je také stahovací páska na suchý zip pro montáž na rukojeť videostativu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento dálkový (drátový) ovladač Vám umožní ovládat spoušť i zoom Vašich Panasonic fotoaparátů a kamer, a to jak na foto tak video a mnoha případech umí také kamerou zapnout a vypnout. Velmi šikovná pomůcka při natáčení ze stativu, nebo gimbalu. Můžete se tak se stabilizátorem pohybovat a zoomovat zároveň. Ovladač má na své zadní straně standardní 1/4" závit a je ho tak jednoduše možné umístit například na obouruční držák gimbalu. V ceně je také stahovací páska na suchý zip pro montáž na rukojeť videostativu. 

Dálkový ovladač se spouští závěrky, tlačítkem pro spuštění/zastavení záznamu videa, ovládáním zoomu, tlačítkem pro zamknutí závěrky, zapnutí vypnutí fotoaparátu/kamery. Tlačítko spouště je dvoupolohové, pro doostření a následnou spoušť. A kolébka zoomu také, pro pomalý a rychlý zoom.

Kompatibilní modely jsou:

PANASONIC:
Lumix GH3, GH4, GH5, GH5s, G9, FZ2000 - s manuálními objektivy nebude samozřejmě fungovat zoom.

U Panasonic fotoaparátů a kamer se využívá 2,5mm Jack konektoru, který je určen do zdířky REMOTE na vašem zařízení.
 

 
 

 

 

Plynulý zoom kamery AX53

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Kamera 26.3.2024 10:46
Dobrý den mám poloprofesionální kameru Panasonic HC- X 2000 bude mi to fungovat i na tuto kameru?
Odpovědět