Malé dobíjecí RGB W LED světlo Ulanzi VL49, nastavitelná teplota bílé, RGB regulace, USB-C, efekty, sáňky

Kód: 1100
Akce Novinka
1 290 Kč –31 %
Malé dobíjecí RGB LED světlo Ulanzi VL49 2
1 290 Kč –31 % 890 Kč 736 Kč bez DPH
SKLADEM - POSLEDNÍ KUSY

pokud hledáte LED světlo a zároveň chcete dobarvit atmosféru vašich videí, toto RGB světlo je ideálním pomocníkem. Jde o malé RGB dobíjecí LED video světlo, které kromě RGB ledek obsahuje i klasické a má tak plnou funkci LED světla s měnitelnou teplotou bílé a to v rozsahu 2500 až 9000K a k tomu přidává ještě 13 možných světelných efektů, jako je policie, diskotéka, bouřka apod. Světlo je také magnetické a lze tak jednoduše přichytit na kov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malé dobíjecí RGB LED světlo Ulanzi VL49

pokud hledáte LED světlo a zároveň chcete dobarvit atmosféru vašich videí, toto RGB světlo je ideálním pomocníkem. Jde o malé RGB dobíjecí LED video světlo, které kromě RGB ledek obsahuje i klasické a má tak plnou funkci LED světla s měnitelnou teplotou bílé a to v rozsahu 2500 až 9000K a k tomu přidává ještě 13 možných světelných efektů, jako je policie, diskotéka, bouřka apod. Světlo je také magnetické a lze tak jednoduše přichytit na kov. Dále pak obsahuje sáňky ze tří stran a je tak možné světla napojovat vedle sebe nebo nad sebe nebo také přidat mikrofon. 

2000mAh vestavěná baterie pak umožňuje svítit až 2h na plno případně až 10h se sníženou intenzitou, světlo pak jednoduše dobijete přes USB-C konektor. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: