DJI MAVIC PRO - ND A CPL filtry - sada 4 filtrů

Kód: 564
1 690 Kč –23 %
DJI MAVIC PRO ND A CPL filtry sada 4 filtrů obr.6
1 690 Kč –23 % 1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Na objednávku - min. 3 týdny

Sada 4 kvalitních filtrů (polarizační CPL, ND4 filtr, ND 8, a ND 16) pro kameru Vašeho čtyřvrtulového miláčka DJI MAVIC PRO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DJI MAVIC PRO - ND A CPL filtry - sada 6 filtrů

ND Filtry snižují množství světla dopadající na čip a tím pomáhají předcházet přeexponování fotografií. Čím větší číslo, tím větší ztmavení. 

CLP (PL) Filtr neboli polarizační filtr Vás zbaví nechtěných odlesků a odrazů ve videu nebo fotografii a dodá jim syté přirozenější barvy, zprůhlední také vodní hladinu nebo odstraní opar na obzoru.

fotografie napůl s polarizačním filtrem

 

Sada obsahuje:

  • 1 x ND4 
  • 1 x ND8 filtr
  • 1 x ND16 filtr
  • 1 x CPL filtr (polarizační)
  • Pevné pouzdro na celý set.

Každý filtr Váží 1,32g

Filtry nijak neovlivňujjí kalibraci gimbalu ani stabilizaci - je potřeba ho nasadit správně, tedy až po vyznačenou hranku na kameře drona. 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZV Avatar autora | 17.8.2018
Jelikož natáčím videa dronem, filtry byla jasná volba. Celá sada je za dobré peníze a svůj účel splní na výbornou. Pokud chcete mít tzv “cinematic footage” určitě neváhejte s nákupem filtrů. Nejvíce využívám ND16 což je takový kompromis mezi filtry. Filtry jednoznačně doporučuji. Pokud by jste chtěli vidět jak vypadá video s ND16 filtrem bez jakékoli další SW úpravy, přikládám i odkaz na video z Řeckého Zakynthosu kde jsem konkrétně ND16 používal. https://youtu.be/impxEGomSZg
Nevyplňujte toto pole:
VP Avatar autora S přidělaným filtrem se gimbal zasekne 30.11.2019 09:22
Ahoj, Nevím jestli dělám něco špatně ale mě se s gimbal s přidělaným filtrem při inicializaci zasekne. Jako vysloveně mechanicky se zasekne a zahlásí chybu. Máte s tím někdo zkušenost? Mám mavic chvíli, nevím jestli se dá třeba omezit ta inicializace, zasekne se to v takovém dost nemožném úhlu, který je stejně nepoužitelný. Přijde mi že filtr mám nazazený dobře, více už na nej nechci tlačit.
Odpovědět
H Avatar autora RE: Gimbal 8.6.2022 12:05
Ano, bohužel Mavic Pro neměl pro filtry ideálně připravený gimbal a kameru a je potřeba filtry zatlačit na gimbal až po kroužek na kameře, pokud není filtr nasazen dodatečně daleko je na gimbal moc velká páka a hlasí tak chybu. Filtry jsou ozkoušené a jde to, ale nejde to moc dobře.
M Avatar autora Nefunkční gimbal 8.6.2022 12:00
Děje se mi totéž!