Feiyu Tech G6 stabilizátor GoPro s 3-osou stabilizací a wifi

Kód: 814
4 990 Kč –24 %
Stabilizátor Feiyu Tech G6 na GoPro 7
4 990 Kč –24 % 3 780 Kč 3 124 Kč bez DPH
SKLADEM za 2-3 dny

První stabilizátor obrazu pro akční kamery s integrovanou Wifi a funkcemi propojení kamery se stabilizátorem, voděodolné provedení a dlouhá výdrž baterie. Aktuálně nejlepší stabilizátor pro Vaše GoPro 5, 6, 7 a s adaptérem nově i GoPro 8.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stabilizátor nové generace Feiyu Tech G6

První stabilizátor obrazu pro akční kamery s integrovanou Wifi a funkcemi propojení kamery se stabilizátorem, voděodolné provedení a dlouhá výdrž baterie. Aktuálně nejlepší stabilizátor pro Vaše GoPro 5, 6, 7 a s adaptérem nově i GoPro 8. - prodáván samostatně

 

Představení Feyiu Tech G6 - Nejlepší stabilizátor na GoPro?

Společnost Feyiu Tech představila nový stabilizátor třídy G s číslem 6. Hlavním posunem v porovnáním s předchozími modely je delší výdrž baterie, plynulejší provoz a možnost ovládání kamery i stabilizátoru přímo tlačítky stabilizátoru a jeho integrovaného displaye a také přes mobilní aplikaci.

7 - Feiyu Tech G6 stabilizátor GoPro s 3osou stabilizací

Smart propojení

Využijte potenciál svého smart zařízení naplno! Díky dvojímu propojení stabilizátoru, jak s akční kamerou, tak s telefonem, můžete obě zařízení ovládat najednou pomocí mobilní aplikace. Pokud nechcete využívat mobilní telefon, můžete kameru ovládat pomocí tlačítek na rukojeti stabilizátoru.

8 - Feiyu Tech G6 stabilizátor GoPro s 3osou stabilizací

Okamžitý přehled

Součástí rukojeti stabilizátoru je, mimo ovládacích tlačítek, i malý OLED displej, na kterém můžete kontrolovat základní funkce stabilizátoru (Bluetooth, WiFi, stav baterie, aktivitu kamery i stabilizátoru).

9 - Feiyu Tech G6 stabilizátor GoPro s 3osou stabilizací

Nový, lepší model

Nová generace stabilizátoru třídy G přináší inovace hned na několika frontách. Jak již bylo nastíněno výše, stabilizátor je vybaven novým, větším motorkem, který dokáže plynuleji pohybovat jednotlivými částmi stabilizátoru. Další zásadní posun přineslo využití úspornějších prvků, zejména v komunikačních oblastech. Díky těmto úsporám vydrží stabilizátor až 12 hodin na jedno nabití. Posledním velkým vylepšením, kromě nové funkce propojení stabilizátoru, kamery a telefonu (viz Smart připojení) je vyšší schopnost odolávat vnějšímu chvění, a tím efektivněji stabilizovat obraz.

10 - Feiyu Tech G6 stabilizátor GoPro s 3osou stabilizací

Stabilizátor do každého počasí

Je logické, že k voděodolné kameře patří i voděodolný stabilizátor. Se stabilizátorem G6 se nemusíte bát nepřízně počasí a můžete natáčet i za mrholení, či deště

11 - Feiyu Tech G6 stabilizátor GoPro s 3osou stabilizací

Praktické provedení

Konstrukce stabilizátoru je vyrobená s důrazem na praktickou využitelnost, a proto je zadní motor v takové pozici, aby vám nebránil ve výhledu na displej kamery. Dále stabilizátor disponuje konektorem pro propojení kamery a stabilizátoru za účelem nabíjení.

12 - Feiyu Tech G6 stabilizátor GoPro s 3osou stabilizací

Vlastnosti

 • Rozměry: 271mm x 119mm x 38mm
 • Hmotnost: 336 g (bez baterie)
 • Zkosený zadní motor pro nerušený pohled na display
 • Kompatibilní s kamerami GoPro i ostatními kamerami obdobných rozměrů (také pro SONY RX0)
 • Integrovaný OLED display zobrazující údaje jak ze stabilizátoru tak kamery (rozlišení, FPS, módy...)
 • 3osá stabilizace obrazu
 • Výdrž baterie až 12 hodin
 • Možnost nabíjení akční kamery
 • Funkce propojení kamery, telefonu a stabilizátoru skrze mobilní aplikaci
 • Integrované bluetooth i Wifi které umožňuje ovládat GoPro přímo tlačítky gimbalu (start nahrávání, změna rozlišení, FPS...)
 • výrazně snížený hluk motorů, který se již nepřenáší do nahrávající kamery
 • 2 integrované závity pro montáž příslušenství nebo celého gimbalu např. na kolo, batoh, stativ, selfie tyč apod.

Videa

5
8x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 22.10.2020
Konečně gimbal, s kterým jsme spokojeni, stabilní, naprosto bez vibrací, umožnuje napájet GP7, aplikace stabilní, intuitivní, chybí jen možnost náhledu videa přimo v apliakci, ale to supluje displej kamery. ROzhodně doporučuji si připlatit za tento
4
Avatar autora | 17.1.2020
+ Teprve si zvykam a učím se.

5
Avatar autora | 15.12.2019
+ Spokojen se zbozim i obchodem

5
Avatar autora | 1.10.2019
Výborný gimbal, přesně vyhovuje mým požadavkům.
5
J Avatar autora | 7.1.2019
Dobrý den. Přidávám se k předešlým recenzentům v pozitivním hodnocení. G5 nebyl špatný gimbal ale chyběla mu řada funkcí které jsem našel u G6. Silnější rukojeť skutečně dá větší jistotu uchopení. Vizuálně se mi zdá o něco menší než G5 a to je pozitivní. Váhově při práci necítím rozdíl mezi G5 a G6. Jedno šikmé rameno výrazně pomáhá k náhledu na displej a je jedno, jestli je motorek pro horizontální stabilizaci vlevo nebo vpravo. Větší kapacita baterie je k nezaplacení především při propojení s GoPro 6.Přepínání režimů kamery přímo z rukojeti gimbalu je bezproblémové stejně jako komunikace přes BT a WiFi. Při ovládání gimbalu přes aplikaci FeiuOn se projevuje nepatrná prodleva mezi příkazy a reakcí gimbalu, ale není to nic co by zásadně vadilo a je to dané technologií BT a možná i aplikací, ale ne gimbalem samotným.Ten pracuje skvěle a bez závad. Přínosem je i lepší upevnění příslušenství přes šroub a aretační otvor pro kolík (hlubší závit a otvor pro kolík zamezí případnému otáčení). Další pozitivní hodnocení zaslouží větší/delší ploška pro upevnění. Celkově skvěle zpracovaný gimbal. Přístup k tlačítku ON/OFF, pokud je umístěno blíže k motorku a obtížněji dostupné, se dá vyřešit aktivací a použitím hlasového ovládání (na to tam také je). Pokud to shrnu, nenašel jsem jediný nedostatek. Doporučuji bez výhrad a jsem rád že ho mám. Skutečně, jak psal Fanda, NEJLEPŠÍ. Josef.
5
F Avatar autora | 2.7.2018
Nejlepší! jsem maximálně spokojen, vše funguje jak má. V kombinaci s GoPro 6 je to parádní a to jsem měl i Karmu Grip. Díky za doporučení ;-)
5
L Avatar autora | 26.5.2018
Stabilizátor jsem už testoval v Německu na výstavě a je to bomba, konečně tam dali vše co mi na G5 chybělo. Už ho mám od Vás na cestě. Můžete mi prosím jen poradit jak k němu přidělám externí mikrofon spolu s GoPro 6. Díky Libor Vosek.
Nevyplňujte toto pole:
TR Avatar autora 17.12.2020 09:27
Dobrý den, Mám problém se stabilizátorem FEIYU TECH G6 . 1. Problém který se mi s ním děje je tem že se stabilizátor roztočí jak zblázněný viz video. 2. problém je příliš dlouhá odezva joysticku nebo vůbec žádná. 3. problém je ten že po každém zapnutí musím seřizovat horizont který je vždy rozhozený.
Odpovědět
K Avatar autora YI 4K Action Camera 14.10.2019 15:03
Dorbrý den, zakoupila jsem si gimbal Feiyu Tech G6 a snažím se stále propojit jak s PC kvůli upgradu, tak s akční kamerou Xiaomi 4K Action Camera přes wifi a nedaří se. Dívala jsem se přímo na webových stránkách výrobce, prováděla dle něj a stále nic. Mohla bych poprosit o radu jak teda propojit tuto kameru a popřípadě i gimbal s PC?. Děkuji. Hezký den. Šíblová
Odpovědět
M Avatar autora 18.8.2019 19:16
Mám otázku. Chci di pořídit G6 a půjde spatřovat s kamerou dji osmo action? Aby šla ovládat z gimbal? Děkuji za odpověď
Odpovědět
P Avatar autora Problém s připojením stabilizátoru a kamery Hero 7 black 17.5.2019 21:11
Já mám to samý furt škrtnuta ta kamera na displeji Mám taky Hero 7 black Zítra to půjdu vrátit ,Bez toho je mi k ničemu abych to furt ručně vypínal a zapínal to si můžu rovnou koupit self tyč
Odpovědět
J Avatar autora GOPRO 7 BLACK 1.3.2019 15:31
Má cenu pořizovat tento gimbal G6 pro gopro 7 black když má kamera svoji (super stabilizaci). A po případě bude mít efekt mít zapnutou (super stabilizaci) + gimbal G6??? Děkuji
Odpovědět
H Avatar autora RE: GOPRO 7 BLACK 4.3.2019 09:04
Dobrý den, stabilizace v GoPru Hero 7 Black je opravdu skvělá, ale jednu věc interní stabilizace nikdy nedokáže a to je držet celou kameru v klidu, pokud třeba lyžujete pak je o ohromný rozdíl jestli máte samotné Hero 7 nebo Hero 7 + gimbal. Natočili jsme o tomto video, a brzy bude vydané. Pro zatím se můžete mrknout na toto zahraniční kde je rozdíl také dobře vidět a to na gimbalu má GoPro 6 takže s GoPro 7 by byl obraz na pravé straně ještě lepší. https://youtu.be/4lkT0ZjTDiI?t=109
T Avatar autora GoPro 7 6.1.2019 21:01
Jde do stabilizátoru upevnit i GoPro 7 (Black)?
Odpovědět
H Avatar autora RE: GoPro 7 Black 4.3.2019 08:59
Dobrý den, ano jde, GoPro 7 má fyzicky stejné tělo jako GoPro 6 a GoPro 5.
T Avatar autora Funguje vam ovladani? 14.2.2019 23:25
Myslim, zeinformace je mylna. Alespon tedy kombinace FG6 + H7 black + iphone 6s ios 12.1.4. Sparovani wifi gimbal a kamera se v aplikaci tvari ok, ale gimbal ukazuje stale preskrtnute ikony a o kamere nevi. Uz jsem zkusil vsechny mozne updaty a nic. Funguje to nekomu?
H Avatar autora RE: GoPro 7 7.1.2019 09:10
Dobrý den, ano, GoPro 7 jde jak upevnit, tak v případě Black verze také ovládat tlačítky stabilizátoru.