Moza Mini MX - 3osý stabilizátor na telefon 2020

Kód: 499
Akce Novinka
2 990 Kč –30 % 2 090 Kč 1 727 Kč bez DPH
Na cestě 2 ks - pro rezervaci objednejte

Novinka roku 2020 od společnosti MOZA - skládací 3 osý stabilizátor na telefon s mnoha inovativními funkcemi a plochým zadním motorem, který nepřekáží ultraširokým čočkám telefonů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moza Mini MX - 3osý stabilizátor na telefon 2020

Představení Mozy Mini MX:

Bye Bye roztřesené video...

MOZA Mini MX s algoritmem proti otřesům „Deep Red“ poskytuje mimořádně hladký a profesionálně stabilizovaný filmový záznam. Ať už jde o chůzi nebo běh, MOZA Mini MX vždycky zvládne váš styl. Díky maximálnímu užitečnému zatížení 280 g a rozpětí 60 - 88 mm umožňuje MOZA Mini MX snadné natáčení i s většími smartphony.

Moza Mini MX - 3osý stabilizátor na telefon 2020 12


Použití je tak snadné

Na rozdíl od tradičních gimbalů, které vyžadují složité kroky ručního vyvažování, je nastavení Gimbalu MOZA Mini MX rychlé a snadné. Začněte natáčet během několika sekund, stačí se připojit přes Bluetooth a vybrat režim natáčení. Gimbal MOZA Mini MX také nabízí přístup k základním ovládacím prvkům fotoaparátu, čímž se kreativní ovládání stává pohodlnějším. Integrovaný ovládací panel MOZA byl navržen s ohledem na uživatele. Jeho zjednodušené rozložení umožňuje snadné a intuitivní ovládání fotoaparátu pomocí jedné ruky. Trojnásobným stisknutím tlačítka napájení snadno přepnete mezi režimy na výšku a na šířku, a rychle se tak přizpůsobíte různým scénám.

Moza Mini MX - 3osý stabilizátor na telefon 2020 14


MOZA Mini-Mi 3-osý stabilizátor mobilu a akční kamery 2018 26

Nepřetržité napájení gimbálu

Externí napájení pro váš telefon

Nabíjejte gimbál i telefon zároveň s pomocí 5V USB konektoru, umístěného ve spodní části gimbálu. Ten je kompatibilní se všemi nabíječkami telefonů a power bankami, což vám dává spoustu příležitostí nabíjet celou konstrukci. Pro ty z vás, jejichž telefon indukční nabíjení nepodporuje, je zde samozřejmě stále možnost dobíjení kabelem přes druhý 5V 2A USB konektor, který se navíc nachází těsně u motoru zdvihu.

Mobilní aplikace MOZA Genie s profesionálními funkcemi

MOZA Mini-Mi 3-osý stabilizátor mobilu a akční kamery 2018 11

Mobilní aplikace MOZA umožňuje ve své nejnovější verzi profesionální nastavení a editaci videí a fotek. Můžete snadno ovládat gimbál, zoom, zaostření, prohlížet si galerii, vytvářet panorama, time-lapse či slow-motion, měnit ISO, čas závěrky, EV a vyvážení bílé. Podporuje dokonce i ovládání gesty, do videí můžete přidávat různé filtry, nálepky, titulky a speciální efekty. Jako novinka je pak přidání módu Magic Mode, který má mnoho přednastavených šablon pro tvorbu profesionálních videí. Stačí tedy vybrat šablonu a o ostatní se postará Magic Mode.

Moza Mini MX - 3osý stabilizátor na telefon 2020 16

Moza Mini MX - 3osý stabilizátor na telefon 2020 17

Object Tracking

Time-lapse

Slow Motion

Automatic Focus

Smart Gesture Control

Edit & Share


Další zajímavé módy

Inception Mode

Sport Gear Mode

Vertigo Mode


Kompaktní rozměry

Speciální spirálový skládací design Mozy Mini MX umožňuje složit ho do takové velikosti, že se vám snadno vejde do dlaně, malé kabelky nebo i zadní kapsy kalhot. Ve složeném stavu má totiž pouhých 145 x 50 x 185 mm.


Uživatelsky přívětivý design

MOZA Mini MX byl navržen s ohledem na pohodlí uživatele. Ergonomický set up vám umožňuje přirozeně natáčet v různých úhlech, abyste získali co nejlepší záběr. Dlouhotrvající fotografování je snadné a bez namáhání zápěstí. Pomocí 1/4" závitu ho můžete připevnit například ke stativu apod.


Specifikace

 • Hmotnost: 412 g
 • Maximální zatížení: 280 g
 • Rozměry (ve složeném stavu): 145*50*180 mm
 • Rozměry (v rozloženém stavu): 120*120*265 mm
 • Osa otáčení: 340° kontinuální otáčení
 • Osa naklonění: 300° kontinuální otáčení 
 • Osa naklápění: 140°
 • Podporované rozměry smartphonu: 60 – 88 mm
 • Propojení: Bluetooth 5.1 BLE, dosah 5 m
 • Napětí baterie:7,4 V
 • Kapacita baterie: 2000 mAh
 • Běžná výdrž baterie: 20h (ve vyváženém stavu)
 • Doba nabíjení: 2,5h

Obsah balení

Moza Mini MX - 3osý stabilizátor na telefon 2020 2

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 9.5.2022
Gimbal je perfektní, stažený software taky ale nedaří se mi oba propojit přes BT. K produktu úplně chybí návod k použití a instalaci. Vlastní moza mini se mi líbí za pět hvězdiček ale bez českého návodu to hodnotím bohužel za tři.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: