Zhiyun Crane M2 - malý 3osý stabilizátor kamer, telefonu i GoPro do 720g - A6400, ZV-1, RX100

Kód: 215
Akce Novinka
7 390 Kč –24 % 5 549 Kč 4 586 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Zhiyun Crane M2 je nástupcem veleúspěšného Crane M a jedná se o cestovní velmi malý stabilizátor všeho do 720g. Mobilního telefonu, akční kamery, kompaktního foťáku jako Sony RX100 nebo ZV-1, ale i menších bezzrcadlovek typu Canon M50, Sony A5100, A6000, A6300, A6400, 6500 a podobně. Gimbal disponuje nejmodernějšími technologiemi a módy, přesto velmi jednoduchým ovládáním. Díky vestavěné Wifi dovede ovládat jak GoPro kamery, tak fotit, natáčet i zoomovat velkou řadu foťáků.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zhiyun Crane M2 - malý 3osý stabilizátor kamer, telefonu i GoPra do 720g

Zhiyun Crane M2 je nástupcem veleúspěšného Crane M a jedná se o cestovní velmi malý stabilizátor všeho do 720g. Mobilního telefonu, akční kamery, kompaktního foťáku jako Sony RX100 nebo nová ZV1, ale i menších bezzrcadlovek typu Canon M50, Sony A5100, A6000, A6300, A6400, 6500, A6600 a podobně. Gimbal disponuje nejmodernějšími technologiemi a módy, přesto velmi jednoduchým ovládáním. Díky vestavěné Wifi dovede ovládat jak GoPro kamery, tak fotit, natáčet i zoomovat velkou řadu foťáků.   

S vylepšeným ovládáním fotoaparátu pomocí WiFi a Bluetooth, novými video režimy, dlouhou osmihodinovou výdrží baterie, ovládáním konečkami prstů a jasným, intuitivním OLED displejem je CRANE M2 revolucí v cenově dostupné technologii stabilizace obrazu videa.

Díky nosnosti až 720g není problém ani příslušenství jako externí mikrofony, obaly, čočky, filtry atd. 

NAŠE VIDEORECENZE:

 

 

3v1 – jeden stabilizátor pro fotoaparát, akční kameru i smarphone

Běžně museli tvůrci používat různé stabilizátory pro různé druhy zařízení – což zvyšovalo jejich náklady, celkovou hmotnost potřebného vybavení a složitosti jejich pracovních nástrojů. Zhiyun CRANE M2 je jediný stabilizátor, na který je možné nasadit jak lehký fotoaparát, tak smartphone i akční kamer! (pro připevnění mobilních telefonů nebo akčních kamer je potřeba speciální příslušenství).

 

Kompaktní, přenosný a snadný na ovládání

Inteligentní vyvažovací systém stabilizátoru CRANE M2 je odpovědí na rychlé tempo filmového světa. Nová rychloupínací destička usnadňuje vyjmutí fotoaparátu ze stabilizátoru a jeho opětovné upevnění. Stupnice a paměťový zámek polohy zajišťují, že vyvažování a nastavení trvá jen několik vteřin, takže při opětovné kalibraci nezmeškáte jediný záběr. Pro snadnou přenositelnost zabraňuje jedinečná konstrukce pinů a západek také tomu, aby se osy během skladování otáčely. To umožňuje rychlé sklopení a uzamčení stabilizátoru CRANE M2, aby se vešel do batohu nebo dokonce do kapsy.

CRANE M2 je malý a kompaktní stabilizátor, přestože disponuje výkonnými motory pro práci s více zařízeními nebo scénáři. Rukojeť poskytuje pohodlný úchop a umožňuje snadný přístup ke všem ovládacím prvkům na dosah ruky, přímo na rukojeti. Například jedním stisknutím jezdce na rukojeti můžete přiblížit obraz, abyste zachytili plynulé záběry na dálku. Jasný a intuitivní OLED displej zobrazuje režim stabilizátoru, stav Bluetooth a WiFi, stav baterie a další důležité parametry.

 
Převezměte kontrolu a rozšiřte svou kreativitu

Kromě tří základních režimů Pan Follow (PF), Follow (F) a Lock (L) nabízí stabilizátor Zhiyun CRANE M2 některé inspirativní funkce pro ještě větší kreativitu. Režim Full-Range POV umožňuje 360° synchronní pohyb na všech třech osách, což poskytuje tvůrci nebývalý vizuální zážitek. Režim Vortex poskytuje tvůrcům videa možnost vytvářet 360° záběry ve všech směrech. Režim je ideální pro sportovní aktivity a akce, protože umožňuje rychlé otáčení nebo naklápění pro zachycení rychle se pohybujících objektů, jako je fotbalista nebo létající pták, bez toho, aniž by cokoliv chybělo. Režim Selfie umožňuje rychle otočit fotoaparát o 180° směrem k sobě – ideální pro vloggery.

 

Rozšíření a připojení

Funkce WiFi a Bluetooth stabilizátoru CRANE M2 poskytují bezproblémové bezdrátové ovládání fotoaparátu prostřednictvím rukojeti stabilizátoru a exkluzivní aplikací společnosti Zhiyun. Aplikace ZY PLAY otevírá nový svět filmové tvorby, nabízí dálkové ovládání a pokročilé funkce včetně časosběrných záběrů (timelapse), panoramatického snímání a funkce Vertigo.

Praktické ¼ palcové závitové otvory usnadňují připojení audio, světelného nebo monitorovacího zařízení, aby vaše soukromé filmové studio bylo kompletní. Baterie s dobou provozu až 8 hodin udrží vše v nepřetržitém provozu. Sám stabilizátor CRANE M2 může nabíjet fotoaparáty, telefony i GoPro a další zařízení a může být také napájen z power banky nebo jiného zdroje během provozu.

 

Obsah balení:

Stabilizátor Zhiyun Crane M
Rychloupínací destička
Popruh na ruku
Trojnožka - stativ
1/4" šroub pro montáž kamery
Kovový držák na telefon
Kabel USB-C
Skladovací pouzdro
Návod

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.10.2022
+ splnil všechna očekávání

5
T Avatar autora | 8.10.2019
Velmi dobrý stabilizátor, když máte schopný kompakt. GoPro zatím nemám, ale jsem rád že je tu možnost ho stabilizovat také. Zkoušel jsem už i s telefonem a funguje to dobře ale s malým foťákem je to špica, určitě doporučuju všem co chtějí skoncovat s roztřesenými záběry
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 16.1.2021 21:23
Dobrý den, je tento stabilizátor kompatibilní s gopro 9. Lze využít všechny funkce, včetně nabíjení během natáčení z důvodu větší velikosti gopro? Díky.
Odpovědět