Hliníkový stativ/selfie na mobil ALL IN ONE s kulovou hlavou, sáňkami pro mikrofon, světlo 26-150cm

Kód: 439
Akce Novinka
2 490 Kč –28 % 1 790 Kč 1 479 Kč bez DPH
SKLADEM - POSLEDNÍ KUS

Vychytaný multifunkční hliníkový stativ Ulanzi lze přizpůsobit jako tripod, monopod i selfie tyč. Má polohovatelné nožičky, které se dají rozložit téměř až k zemi pro pořízení nízkých záběrů. Na jedné z nožiček je závit pro připevnění magické ruky. Součástí držáku telefonu jsou sáňky pro připojení světla a dalšího vybavení. Držák lze odšroubovat a na kulovou hlavu s 1/4" šroubem připevnit jakoukoliv kameru nebo foťák.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkový stativ/monopod na mobil ALL IN ONE s kulovou hlavou, sáňkami pro mikrofon, světlo 26-150cm

Maximálně vychytaný hliníkový stativ - tripod - monopod, který nemá v této cenové hladině konkurenci !!!

Tento multifunkční, cestovní, a díky svým malým rozměrům velmi kompaktní stativ Ulanzi vám poskytne vše, co pro potřeby focení nebo natáčení na cestách můžete potřebovat. Vyroben z prvotřídních kvalitě z lehké slitiny hliníku váží pouhých 681g, složený má 26cm a maximálně měří až 145 cm, navíc disponuje skvělými vychytávkami.

Pokud by jste chtěli trochu lepší, vyšší, pevnější ale stále cestovní model s rychloupínacím systémem destičky, tak vyšší řadu najdete ZDE.

Hliníkový stativ na mobil ALL IN ONE s kulovou hlavou, sáňkami pro mikrofon, světlo 26-150cm 1-1

tripod, monopod a selfie tyč v jednom

Ve složeném stavu má pouhých 26 cm na výšku. Nožičky se dají rozložit ve třech polohách do různých úhlů ( 22°, 52°a 82°), takže můžete snímat záběry i z hodně nízkého postavení téměř od země. Nožičky jsou teleskopické a celý tripod se tak dá roztáhnout až na výšku 145 cm. Po odšroubování krku vznikne klasická selfie tyč o délce až 63 cm, a pokud k ní připojíte jednu nohu, máte skvělý monopod o délce 150 cm!

Hliníkový stativ na mobil ALL IN ONE s kulovou hlavou, sáňkami pro mikrofon, světlo 26-150cm 13-2

Pro mobily, kamery i foťáky

Na kulové hlavě je držák telefonu, na jehož vrchní části jsou integrované sáňky pro připojení různého příslušenství, což je další obrovská výhoda tohoto stativu a na jiných stativech byste integrované sáňky hledali těžko. Držák telefonu lze snadno z kulové hlavy sundat a připevnit místo něj adaptér pro jakoukoliv akční kameru nebo foťák.

Hliníkový stativ na mobil ALL IN ONE s kulovou hlavou, sáňkami pro mikrofon, světlo 26-150cm 5-1

Na jedné noze také najdete závit, na který se dá namontovat malá magická ruka, a připojit tak k tripodu další příslušenství. Pokud hledáte vhodné příslušenství, podívejte se na třeba na tuto magickou ruku, regulovatelné LED světlo, nebo multifunkční směrový mikrofon.

Hliníkový stativ na mobil ALL IN ONE s kulovou hlavou, sáňkami pro mikrofon, světlo 26-150cm 3-1

 

 

Obsah balení:

  • 1x multifunkční stativ s kulovou hlavou, skrytým monopodem a selfie tyčí
  • 1x držák telefonu se sáňkami na příslušenství (jako je mikrofon nebo světlo)
  • 1x ochranné pouzdro přes rameno
  • + ZDARMA Bluetooth dálková spoušť pro video i foto

Hliníkový stativ na mobil ALL IN ONE s kulovou hlavou, sáňkami pro mikrofon, světlo 26-150cm 21

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 27.7.2020
Skvělý stativ nejen na cesty a ještě k tomu s držákem mobilu i mikrofonu a dálkovým ovladačem. Teď už mi chybí jen světlo. Doporučuju.
5
J Avatar autora | 8.7.2020
Vynikající! Kvalitní zpracování, složený je velmi malý a rozložený má 1,5m držák telefonu je součástí a drží velmi dobře, na něm je dokonce místo pro mikrofon nebo světlo. Závit po straně pro další příslušenství jsem zatím nevyužila, ale je super, že tam je. Z jedné nohy a krku jde také sestavit dlouhá selfie tyč, ale to jsem zatím nevyužila. Každopádně doporučuji, jako skladný kvalitní stativ pro všechno. Jiřka.
Nevyplňujte toto pole:
DM Avatar autora Váha 28.10.2021 00:13
Dobrý den, kolik tento stativ prosím váží? DM
Odpovědět
H Avatar autora RE: Hmotnost 14.11.2021 20:25
Stativ má cestovních 681g i s obalem :)