Vítejte v soukromém koutku obchůdku MobilníRežisér.CZ

POZOR, tato stránka s dárkem není veřejně dostupná a dostali jste se na ni pouze ze speciálního odkazu. Video níže navazuje na text. 

 

Jmenuji se Honza Irber a je mi 33 let. Mými koníčky jsou natáčení videa, technologické vymoženosti moderní doby a motivace lidí.

Před 2 lety jsem se konečně oprostil od proplouvání životem a vzal osud do svých rukou. Celý život jsem věděl, že ke štěstí je potřeba jedna důležitá věc, a tou je spojit práci se svým koníčkem. Ať děláme, co děláme, den každého z nás má vždy jen 24 hodin. Musel jsem tedy přijít na způsob, jak se uživit tím, co by člověk stejně dělal ve volném čase.

Po dlouhém přemýšlení nad svými zájmy, přednostmi a slabinami jsem se rozhodl, že začnu lidem předávat své zkušenosti z oblasti natáčení videa, které jsem získal mnohaletým samostudiem a používáním mnoha produktů. Založil jsem tak nejprve YouTube kanál, kde lidem radím a pomáhám s produkty určenými pro natáčení videa, tvořím české videonávody a předávám lidem množství nabytých informací a poznatků. Abych mě tato oblast dokázala uživit a zároveň jsem měl přístup k nejnovějším hračkám, jako jsou drony, akční kamery, stabilizátory telefonů, foťáků apod., rozhodl jsem se před 2 lety ukončit své zaměstnání na městském úřadě a založil jediný internetový obchod v České Republice, zabývající se kombinací tohoto sortimentu. Obchod dostal název MobilníRežisér.CZ

Přijměte tedy, prosím, mé pozvání ke sledování tohoto videa, ve kterém Vám nabídneme malý dárek.